Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Výsledky tenisových utkání 16. a 17. června 2012

O víkendu odehráli naši mladí tenisté další mistrovské zápasy. V sobotu starší žáci podlehli v Blansku 4 : 5. Bohužel ve vyrovnaných utkáních se projevila nervozita našich hráčů a nepodařilo se dotáhnout zápas do vítězného konce.

V neděli mladší žáci sehráli poslední utkání sezóny a na domácích kurtech vybojovali cenné vítězství 5 : 4. Hlavně hoši zabojovali a uhráli všech 5 vítězných bodů.
Dorost také v neděli odehrál poslední zápas sezóny na kurtech v Tuřanech. Opět se nám podařilo utkání přeložit na hřiště soupeře. Bohužel se nám nepodařilo sestavit kompletní sestavu hochů a již před zahájením jsme  prohrávali o dva body. Nakonec jsme odešli poraženi celkových skóre 2 : 7.
 
V sobotu 23.června sehrají poslední utkání starší žáci a to v domácím prostředí s Hodonínem. Na závěr soutěže máme nejtěžšího soupeře a vlastně už postupujícího do vyšší soutěže. Přesto věřím, že všichni hráči zabojují a podají výkony na hranici svých možností.


Začátek v 9.00,
přijďte naše mladé tenisty povzbudit

Miroslav Maincl

 

18-06-2012 PV