Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Výsledky tenisového víkendu

Od soboty do úterý odehráli naši mladí tenisté další tři soutěžní utkání. Dorost nastoupil v neděli  v domácím prostředí proti Moravskému Krumlovu. V kombinované sestavě, kdy dostali příležitost i starší žáci, se nám podařilo zvítězit konečným skóre 6:3.
 
Starší žáci odehráli v sobotu v Mokré-Horákov úvodní soutěžní zápas a po solidním výkonu všech hráčů i hráček jsme odjeli s výhrou 6:3. Hned v úterý bylo odehráno další utkání s Velkými Bílovicemi. Díky vstřícnosti soupeře bylo utkání odehráno ve Velkých Bílovicích. Po smolném začátku jsme nakonec odjeli s porážkou 3:6.
 
Mladší žáci měli tento prodloužený víkend volno.
 
V neděli 13. května hraje dorost v Břeclavi, mladší žáci v Brně s TJ Kraví Hora. V sobotu oproti původnímu plánu zajíždí družstvo starších žáků do Chrlic, když jsme využili opět nabídku soupeře, odehrát zápas v Chrlicích na čtyřech kurtech.
 
Není příjemné přesunovat utkání na hřiště soupeře. V zápase je ale nutno odehrát 9 utkání a to na našich dvou dvorcích trvá neskutečnou dobu. Navíc se snažíme vyjít vstříc všem našim členům a umožnit co největší prostor i pro rekreační hráče.
 
Nejbližší zápas v domácím prostředí odehrají mladší žáci v neděli 27. května v 9.00 proti TK Vyškov.

Za Tenisový klub Velké Pavlovice Miroslav Maincl

 

09-05-2012 PV