Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Výroční schůze Sboru dobrovolných hasičů V. Pavlovice

V sobotu dne 23. ledna 2010 proběhla výroční schůze Sboru dobrovolných  hasičů z Velkých Pavlovic. Vedení SDH Velké Pavlovice ve svých vystoupeních bilancovalo činnost a práci v loňském roce. Důležitým bodem programu byly volby orgánů SDH na další pětileté období.  Do funkce starosty SDH byl opět potvrzen s celým výborem pan Petr Hasil.

Jednání schůze se jako čestní hosté zúčastnili starosta Okresního sdružení  SDH pan Miroslav Adámek, zástupci Územního odboru z Břeclavi Ing. Jan Láníček, Ing. Tomáš Havlík a delegát OS SDH pan Zdeněk Hanák. Výroční schůzi poctila svou návštěvou také delegace za Slovenské republiky v zastouptení panem Jozefem Minarovičem, předsedou SDH Voderady. 

Místostarosta Města Velké Pavlovice  Ing. Zdeněk Karber poděkoval hasičům za jejich poslání při záchraně životů, zdraví a majetku a ocenil velkou statečnost a obětavost, která je při zásazích potřebná. Vyzdvihnul také činnost hasičů jako jednoho z nejaktivnějších spolků ve Velkých Pavlovicích při dění ve městě.

Na slavnostní zasedání byli pozváni i rodinní příslušníci, kterým patří poděkování za pochopení a trpělivost pro časově, fyzicky i psychicky náročnou práci jejich protějšků.

Sbor dobrovolných hasičů Velké Pavlovice oslaví v roce 2010 kulaté výročí,
kdy uplyne již 120 let od jeho založení v našem městečku.

 

Fotogalerii z VÝROČNÍ SCHŮZE SDH VELKÉ PAVLOVICE
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2010 Ing. Zdeněk Karber & Martin Duhanský

 

29-01-2010-BK