Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VÝHRA V KAPSE aneb gympl na vítězných vavřínech!

V pondělí 19. března 2012 se konal na Gymnáziu Velké Pavlovice přátelský turnaj v přehazované dívek. Do tělocvičny ve Velkých Pavlovicích si přijely zahrát týmy ze škol z Hustopečí, Moravského Žižkova, Nikolčic a také se turnaje zúčastnila naše sousední škola, ZŠ Velké Pavlovice.

Po první hodině vyučování jsme se všechny šly převléct do žlutých dresů s logem naší školy. Zahajující zápas jsme hrály hned my - gympl, proti ZŠ Velké Pavlovice. Zápas byl velmi vyrovnaný, ale nakonec jsme své bývalé spolužačky ze základky porazily.

Na chvíli jsme si vydechly při sledování druhého zápasu mezi ZŠ Velké Pavlovice a Hustopeče. ZŠ Velké Pavlovice se moc nedařilo a tuto hru holky prohrály. Třetí hru si zahrál Moravský Žižkov a Nikolčice. Nikolčice na plné čáře porazily Moravský Žižkov.

Netrpělivě jsme čekaly na další zápasy a finále bylo tady. Rozhodujícího zápasu se zúčastnily Hustopeče a náš tým. Byl to velmi napínavý a těžký boj, ale protože nám štěstí přálo, hustopečské protihráčky jsme nakonec porazily, což pro nás znamenalo jasné 1. místo. Na 2. místě se zaslouženě umístily Hustopeče a 3. místo vybojovala ZŠ Velké Pavlovice.

Byl to perfektní turnaj, který jsme si nejen užily, ale také se pořádně zapotily ☺.

Tereza Slámová & Aneta Janovská, sekunda Gymnázium Velké Pavlovice

 

Vítězný tým Gymnázia Velké Pavlovice v dívčí přehazované

 

 

 

30-03-2012-BK