Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vyhodnocení poznávací "Soutěže pro radost"

Konec zimy je každoročně dobou, ve které Městská knihovna Velké Pavlovice vypisuje jednu ze soutěží pro své dětské čtenáře i další dětské zájemce, kteří se chtějí soutěže zúčastnit. Letos bylo úkolem dětí v Soutěži pro radost poznat názvy co nejvíce z dětských knih, ze kterých pochází 25 ilustrací - obrázků vystavených v městské knihovně. Děti měly čas od 1. do 28. února 2015, svá řešení nakonec odevzdalo 12 dětí.

Vítězkou soutěže je zcela přesvědčivě Emma Procházková z Rakvic, která navštěvuje 5.B třídu na ZŠ Velké Pavlovice. Na svém seznamu má napsáno 21 správných názvů z celkových 25 knih. Na vítězku čeká v městské knihovně DVD s nejsledovanější současnou českou pohádkou Tři bratři a ještě malá sladká odměna.

Ilustrace ze soutěže jsou stále ještě vystaveny na webu města ve složce Městská knihovna. Galerii obrázků otevřete ZDE a můžete je porovnat s následujícím seznamem správných odpovědí. Seznam správných odpovědí otevřete kliknutím ZDE.

 

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice

 

 

03-03-2015 PV