Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vstup do jara nejlíp vyšel Pavlovicím. Hlohovec dál tápe.

Napsali o nás * Břeclavský deník, 20.4.2016 - Úvod druhé poloviny sezony nemusí rozhodovat o jejím celkovém vyznění. Po čtyřech až šesti zápasech už je ale jasné, v jaké pohodě či krizi se některé celky porvou se zbytkem zápasů. Mezi týmy z Břeclavska v krajských soutěžích jsou různé exempláře. Od zářících Velkých Pavlovic po tápající Hlohovec.

Kolikrát rozhoduje i jediný zápas. A nebo okamžik. „Jako to trefil velkopavlovický Šabata proti nám, to už se mu nikdy nepovede. Šlo o remízový zápas, ale prohráli jsme, a to nás ovlivnilo v dalších duelech," tvrdil částečně s nadsázkou rakvický předseda Luděk Zlámal, který žehral také na zranění obou brankářů.

Jeho tým se pak dočkal bodu až ve čtvrtém jarním kole v dalším derby proti podobně se trápící Lednici. Zato jeho úvodní soupeř se nadechl k bodové žni. Slavoj zatím třikrát vyhrál a jednou remizoval. „Zdá se, že po zimě máme natrénováno trochu víc než naši soupeři. Kluci si od prvního zápasu i víc věří," uznal velkopavlovický kouč Stanislav Hřiba, který zažívá tradiční sezonu svého týmu. Matný podzim, pak jarní stíhací jízdu. „Kdybych věděl, čím to je, tak to dávno vyřeším," smál se kouč Slavoje.

 

Celý článek najdete na http://breclavsky.denik.cz nebo po kliknutí ZDE

 

 Autor: Michal Čejka, Břeclavský deník


 

Ilustrační foto.Autor: DENÍK/Martin Daneš


21-04-2016 PV