Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vrchol halové sezóny v rybolovné technice

V neděli 5. března 2023 se v tělocvičně velkopavlovické základní školy uskutečnil již tradiční Halový přebor Moravského rybářského svazu v rybolovné technice. Ve třech terčových disciplínách soutěžilo celkem 65 závodníků: 52 z ČR a 13 ze Slovenska.

V nejsilněji obsazené kategorii mužů zvítězil součtem 590 bodů z 600 možných Jan Bombera z Litovle, hned za ním se umístil domácí závodník Jiří Šula a třetí skončil Jaroslav Vaculík z Kroměříže. V ženách zvítězila Lucie Kepáková z Bohumína, před Adélou Buráňovou z Kroměříže a Janou Jankovičovou z Bratislavy.

V kategorii juniorů vyhrál Robertem Traj z Kroměříže, stříbrný skončil jeho oddílový kolega Ondřej Honzírek a bronzový Jan Bombera mladší z Litovle. V juniorkách zvítězila Anna Škrobánková z Vítkova před Natálií Kepákovou z Ostravy. V žácích zvítězil Vojta Kisiov z Jihlavy, před Matějem Kunčarem z Chropyně a Janem Čermákem z Jihlavy. V kategorii žákyň se na prvních třech místech srovnaly sestry Hurníkovy, když nejlepší z nich tentokrát byla Michaela, následovaná Markétou a Martinou. Mezi nejmladšími žáky do 12-ti let zvítězil Jan Juříček z Kroměříže, před Matoušem Zakopalem z Litovle a Danielem Uttendorfským z TJ Hodonic. V mladších žákyních byla jedinou účastnicí Amálka Zakopalová z Litovle.

V samostatně hodnocené disciplíně MULTI SKISH zvítězila mezi dospělými v šestičlenném finále Lucie Kepáková, před Janem Bomberou st. a Milošem Krejčím z Kroměříže. V juniorech byl nejlepší Ondra Honzírek, který ve finále docílil v této disciplíně málokdy vídaných 100 bodů (plný počet), 2. se umístil Jan Bombera ml. a 3. Natálie Kepáková.

Velkopavlovický závod byl také posledním závodem Zimní halové ligy MRS, která sestávala ze čtyř závodů, z kterých se započítávali 3 nejlepší výsledky.

V ní dosáhli skvělého výsledku oba závodníci KSR Velké Pavlovice: Jiří Šula obhájil loňské vítězství a Julie Šulová skončila celkově druhá.

Na závěr bych chtěl zvláště poděkovat všem rozhodčím a pořadatelům, jmenovitě domácím Oldřichu Vymazalovi, Zdeňku Hiclovi, Julii Šulové a Jirkovi Šulovi ml.

Zimní halová liga MRS 2023 * výsledky ke stažení po kliknutí ZDE
Halový přebor MRS 2023 - dospělí, junioři * výsledky ke stažení po kliknutí ZDE
Halový přebor MRS 2023 - žáci * výsledky ke stažení po kliknutí ZDE
Halový přebor MRS 2023 - multi * výsledky ke stažení po kliknutí ZDE

Sport * Halový přebor Moravského rybářského svazu v rybolovné technice 2023

Text: Ing. Jiří Šula, ředitel soutěže / Foto: Archiv soutěže / 14.3.2023