Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VOC Modré Hory se připravují na veletrh Víno & Delikatesy

VOC Modré Hory se i letos zúčastní veletrhu Víno & Delikatesy v Praze Holešovicích. Jedná se o mezinárodní veletrh pro gastronomii, v letošním roce se koná již 17.ročník. K účasti na této akci se přihlásilo 5 vinařství z VOC MODRÉ HORY - Vinařství Syfany Vrbice, VÍNO J. STÁVEK Němčičky, Rodinné vinařství Jedlička a Novák Bořetice, Vinařství Pavel a Radim Stávkovi Němčičky a Vinařství Lacina Velké Pavlovice. Na veletrhu, který se koná ve dnech 23. - 25. dubna 2014 budou prezentovat vína VOC (vína originální certifikace), tedy vína odrůd Frankovka, Modrý Portugal a Svatovavřinecké, ale také další vína ze své produkce.


Vinaře z VOC Modré Hory bude doplňovat expozice Dobrovolného svazku obcí Modré Hory, která bude prezentovat obce regionu: Bořetice, Němčičky, Kobylí, Velké Pavlovice a Vrbici. Chybět nebude ani nabídka tzv. tradiční pochoutky - Velké Pavlovice nabídnou velkopavlovické koláčky, Němčičky své známé trdelníky, Bořetice svůj typický chléb, Kobylí své uzeniny a Vrbice nabídne své štrůdly.

Součástí nabídky je také Kalendář akcí obsahující zaběhlé akce, mezi které řadíme především oblíbené Otevřené vinné sklepy, cyklistické výlety typu Putování za burčákem po Modrých Horách a další.

Prezentovaná vína budou umístěna v chladících boxech, ze kterých bude obsluha návštěvníkům nalévat.

Výstaviště bude otevřeno od 11 hod, expozici bude možno navštívit na stánku č.17.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Eva Bauerová

 

 

Foto © 2013 Ing. Přemysl Pálka

 

22-04-2014 PV