Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VOC Modré hory na 6. ročníku mezinárodního veletrhu vína WINE PRAGUE 2022

Červená a rosé vína originální certifikace z tradičních modrohorských odrůd révy vinné - Modrý Portugal, Svatovavřinecké a Frankovka se představila na 6. ročníku mezinárodního veletrhu vína Wine Prague 2022 věnovaném profesionálům a odborné veřejnosti. 

Spolek vinařů VOC Modré hory hrdě reprezentoval náš mikroregion víny s důrazem na unikátní lokální terroir. Konkuroval tak spoustě kvalitním vínům od ostatních vystavovatelů, jak domácích, tak i zejména zahraničních. V prezentačním stánku se odborná veřejnost i profesionálové dozvěděli nejen vše o vystavovaných vínech, ale také ochutnali tradiční zabíjačkové speciality přímo na našem stánku. Dozvěděli se také o pohostinném srdci Moravy se skvělými turistickými cíli k výletování. Ochutnávání našich vín a regionálních pochutin zlákalo nadšené návštěvníky veletrhu na osobní výlet do malého mikroregionu obcí Modré Hory.

Velké řadě návštěvníků se naše terroir vína VOC Modré hory velice zamlouvala a potvrdili i jejich stále se zvyšující kvalitu.

Kontakty na spolkové vinaře a aktuální certifikovaná vína
naleznete na webu www.vocmodrehory.cz nebo v online e-shopu ZDE.

Děkujeme všem návštěvníkům za zastavení na našem prezentačním stánku
a těšíme se na příští setkání v Praze nebo u nás v Modrých Horách.

Výše uvedený příspěvek na webu MODRÉ HORY včetně bohaté fotogalerie * otevřete kliknutím ZDE

Zdroj: SO MODRÉ HORY * www.modrehory.cz / 19.5.2022