Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vítězství v jarním kole 1.ligy v rybolovné technice

V sobotu 22. dubna 2023 se na fotbalovém hřišti ve Velkých Pavlovicích uskutečnil celostátní závod čtyřčlenných družstev 1. a 2. liga v rybolovné technice. Akce se zúčastnilo 69 závodníků z celé ČR.

V letošním roce nás provázelo příjemné jarní počasí a to přispělo k tomu, že bylo dosaženo spousty velmi kvalitních individuálních výkonů. 1. liga je ale soutěž týmů, prosadí se jen ty s kvalitní a vyrovnanou čtveřicí závodníků. 

Po roce opět zvítězil, tentokrát s náskokem 11 bodů, domácí Klub sportovního rybářství Velké Pavlovice ve složení: Jiří Šula, Vladimír Janoušek, Jan Bombera starší a Jan Bombera mladší. Na stříbrném stupni skončil tým z Hořovic a na třetí příčce se umístila Kroměříž "A". Ve 2. lize zvítězil tým z Prahy - Újezdu nad Lesy před Ostravou "B" a Bohumínem "B". 

Zvláštní poděkování za plynulý a hladký průběh soutěže patří všem rozhodčím a organizátorům, z domácích jmenovitě Oldřichu Vymazalovi, Vladimíru Šulovi a Julii Šulové, která měla na starosti zpracování výsledků.

Výsledková listina - 1. LIGA - jarní kolo, Velké Pavlovice 22. 4. 2023 * otevřete kliknutím ZDE
Výsledková listina - 2. LIGA - jarní kolo, Velké Pavlovice 22. 4. 2023 * otevřete kliknutím ZDE

Sport * Celostátní závod čtyřčlenných družstev 1. a 2. liga v rybolovné technice

Text: Ing. Jiří Šula, hlavní organizátor soutěže / Foto: Soukromý archiv - Ing. Jiří Šula / 27.4.2023