Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vítězství v Baterkománii! Děkujeme, i díky vám vyrazí Gariček Válek do lázní

Vážení spoluobčané,

upřímně vám všem děkujeme za spolupráci při sběru baterií v rámci soutěže Baterkománie v Jihomoravském kraji. Také díky vaší podpoře jsme jich nasbírali tolik, že jsme soutěž vyhráli! Jsme první! Finanční odměna 50 tisíc korun tak poputuje na speciální léčbu malého Garika Válka z Velkých Pavlovic!

Na Městském úřadě Hustopeče jsme nasbírali 2.569 kg. Celkem všech 19 účastníků soutěže vytřídilo více než 12 tun baterií. Více informací můžete zjistit * po kliknutí ZDE, diplom za vítězství * si můžete prohlédnout po kliknutí ZDE.

Vítězství, o které jsme se dlouho přetahovali s dalšími účastníky – Velkou nad Veličkou a Břeclaví – jsme okořenili výhrou v soutěži o nejkreativnější kampaň v rámci Baterkománie.

Děkujeme vám za vaši podporu. Díky ní může Garik vyrazit do lázní v Klimkovicích, kde bude rehabilitovat způsobem, který mu účinně pomáhá. Jsem moc rád, že vám na začátek adventu můžu přinést tak potěšující zprávu.

S pozdravem Ondřej Němeček, Městský úřad Hustopeče

Baterkománie! 50 tisíc korun na lázeňskou léčbu pro Garička Válka z Velkých Pavlovic

Zdroj: Městský úřad Hustopeče / Foto: Archiv Městského úřadu Hustopeče / 3.12.2019