Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vítězný obrázek nakreslila Eliška Bálková

K vyhodnocení výtvarné soutěže Namaluj naši knihovnu se děti, rodiče i další hosté sešli v knihovně v pondělí, 8. října 2012 odpoledne. Již počtvrté vyhlásila Městská knihovna Velké Pavlovice v září, spolu se začínajícím školním rokem, soutěž pro mladší žáky základní školy, letos s výzvou, aby děti namalovaly velkopavlovickou knihovnu zcela podle svých představ a podle svého pohledu. O podporu soutěže jsme požádali Základní školu Velké Pavlovice, bez pomoci učitelek 1. stupně ZŠ bychom se nemohli pochlubit výstavou plnou krásných obrázků. Děti si s přehledem poradily s tématem, které nebylo nejjednodušší.


Všechny aktivity pořádá městská knihovna za podpory města Velké Pavlovice, odměny za oceněné obrázky proto přišel předat místostarosta města, Ing. Zdeněk Karber. Dětem přišly zatleskat Mgr. Eva Drienková a Mgr. Dagmar Šmídová také za ostatní pedagožky, které vyučují ve 2. až 5. třídě a které společně s knihovnicí Danou Růžičkovou hodnotily vytvořené kresby. Do knihovny jsme pozvali také rodiče dětí, aby se společně potěšili z hezkých obrázků. Všechny kresby jsou vystaveny v prostorech knihovny a těšíme se, že si je přijdou prohlédnout nejenom čtenáři. Knihovna a TIC jsou otevřeny každý pracovní den až do 19 hodin.

 


Oceněné děti:

Kniha za vítězný obrázek: Eliška Bálková, 5.B, Velké Pavlovice
Sladké ocenění: Valentýna Ruprechtová, 2. tř., Velké Pavlovice
Eliška Stávková, 2. tř., Němčičky
Miroslav Náležinský, 2. tř., Bořetice
Hanka Bálková, 3.A, Velké Pavlovice
Klára Pejchlová, 4.A, Velké Pavlovice,
Radka Valná, 4.A, Velké Pavlovice

 

Velké blahopřání za všechny organizátory předává

Dana Růžičková, knihovnice.

 

Snímky z vyhodnocení v městské knihovně si můžete prohlédnout
po kliknutí na obrázek...

 

 

 

09-10-2012 RD