Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vítězem X. ročníku fotbalového turnaje - Senica

Turnaj, který vznikl v roce 2001 pod názvem Memoriál Klementa Minaříka, byl zpočátku pořádán jako pocta zesnulému spoluhráči velkopavlovických hráčů Klementu Minaříkovi. Později byl přejmenován na turnaj "O pohár Modrých hor" a je poctou všech hráčů, kteří se s fotbalem a celým životem rozloučili hodně předčasně. Z mnoha těchto jmen můžeme uvést několik z doby nedávné - Jaroslav Trsťan, Karel Franc st., Vladimír Škoda, atd.

Ve sportovní hale základní školy se v sobotu 6. února 2010 sešlo více než 60 bývalých aktivních fotbalistů, odehráno bylo 21 dramatických utkání a padlo v nich 79 branek. Po zásluze zvítězili hráči ze Senice před domácími fotbalisty, na třetím místě se umístil nováček turnaje - mužstvo z Hovoran a na čtvrtém místě Ždírec nad Doubravou.. Přehled výsledků a umístění jednotlivých mužstev je kompletně v tabulce, kterou otevřete po kliknutí zde!

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jaro Šulla ze Senice, nejlepším brankářem Zdeněk Wasserbauer ze Ždírce a nejlepším střelcem s 10 brankami Pavel Procházka z domácího družstva. Přehled všech střelců turnaje najdete po kliknutí zde! 

Stejně jako v minulých letech nebylo vítězství v turnaji tím nejhlavnějším cílem, proč se tito fotbalisté na turnaji sešli a bojovali jako před pár desítky let. Tím cílem byly vzpomínky, příjemná atmosfera a ještě důkaz toho, že i po ukončení aktivní fotbalové kariery si dokážou obout tenisky a stále rozdávat radost ze hry.

 

Fotogalerie z turnaje po kliknutí na obrázek!

 

 

07-02-2010-PP