Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Víte kam s dětmi TENTO víkend?

Milí návštěvníci stránek města Velké Pavlovice! Nejkrásnější svátky roku, Vánoce, už klepou na dveře a advent? Ten tu máme s jeho první nedělí již tento týden. Letos připadá na 2. prosince, meteorologové nám slibují až 10 cm nového sněhu a my? My nezůstaneme pouze u slibů, my vás všechny pozveme ke krásným adventním akcím.

Jednou z nich bude sváteční rozsvěcení vánočního stromu před radnicí. Přijďte si spolu s dětmi ze Základní umělecké školy zazpívat koledy a buďte u toho, když se letos poprvé rozsvítí světýlka na vánočním stromě na náměstí. A možná... možná čeká na všechny příchozí děti i nějaké to překvapení, nebo dáreček! No, nechejte se překvapit!

Druhou zajímavou akcí bude prodejní výstava ručně malovaných ozdob pocházejících z dílny paní Ludmile Hadačové z Uherského Hradiště. Výstavu můžete navštívit a nádherné ozdoby si zakoupit v zasedací místnosti radnice a to v neděli 2.prosince 2012 od 10.00 do 17.00 hodin.

 

Neváhejte a přijďte o první neděli adventní na velkopavlovické náměstí, těšíme se na vás...

 

Karolína Bártová

 


 

Pozvánku na SVÁTEČNÍ ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU
(od 16.00 hod.) * najdete po kliknutí ZDE

Pozvánku na PRODEJNÍ VÝSTAVU RUČNĚ MALOVANÝCH OZDOB
(od 10.00 hod.) * najdete po kliknutí ZDE

 

 

Foto © Ing. Zdeněk Karber

 

 

26-11-2012-BK