Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VÍNO V ORANŽOVÉM v novém kabátě

Již tuto sobotu je pro všechny příznivce vína a jeho degustace v autentickém prostředí vinného sklepa připravena tradiční vinařská akce VÍNO V ORANŽOVÉM. V letošním ročníku je celá akce i s doprovodným programem rozdělena na tři dny. A na své si přijdou nejen milovníci vína, ale i cyklistiky a moravské world music.

V sobotu, 3. července budou od 11.00 do 19.00 hod. otevřeny vinné sklepy. Na návštěvníky čeká hned 19 vinařství a vinných sklepů, což je rekordní počet. Vstupenky si můžete zakoupit buď tradičně na radnici, anebo nově ve vestibulu vinařské firmy VINIUM a.s. Zároveň si před radnicí můžete zakoupit sladké plody našeho oranžového pokladu, který má svůj díl na názvu akce. Meruňky jsou letos skutečně spíše pokladem a jen málokterý sadař se jimi může pochlubit.

V neděli, 4. července se od 11.00 hod. mohou všichni zájemci vydat na cyklovýšlap KOLEM HOREM DOLEM aneb po viničních tratích na horských kolech a dozvědět se zajímavosti o pěstování révy vinné a jednotlivých odrůdách.

Večerní beseda je připravena na nedělní podvečer. Od 19.00 hod. bude v areálu u sokolovny hrát moravská world music MEDICIMBAL. Pro všechny návštěvníky je připravena volná degustace vín místních vinařů.

Pro všechny, kteří nestihli vinné sklípky obejít v sobotu, anebo si již to své víno vybrali a chtějí si odvézt pár lahvinek s sebou, je na pondělí připraveno posezení u vinařů a individuální ochutnávky vín s platbou přímo u vinařů.   

 

Tak neváhejte a přijďte okoštovat vynikající velkopavlovická vína,
již nyní jste ve sklípcích vítáni!

 

28-06-2010 PV