Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Víno, burčák a hudba napříč žánry i stoletím, takové bylo Vinobraní 2015

Po pátečním večeru, který se s kapelou Kožuch protáhl do hluboké noci, pokračovalo Velkopavlovické vinobraní 2015 v sobotu hlavním programem. Od rána proudili do areálu návštěvníci, kteří si nechtěli nechat uniknout žádný z bodů kulturního programu. Na své si v průběhu dne přišli všichni.

Sobotní program nabídl hudbu třicátých a čtyřicátých let v podání Melody gentleman, folklór v podání velkopavlovického Sadováčku a souboru ze spřátelené Senice, šermířské vystoupení i world music

Vrcholem sobotního odpoledne byla tradičně netradiční scénka zarážení hory, která jako vždy vtipně reagovala na aktuální dění ve městě.

Milovníkům dobrého vína hrála na soutěžní výstavě vín ve vinařství Baloun po celý den cimbálová muzika Lašár a ve vinařském městečku teklo víno i burčák proudem. Do pozdních nočních hodin pak návštěvníkům k poslechu i tanci hrála kapela Flash band.

Letošní ročník Vinobraní se konal za podpory Vinařského fondu.

Věra Procingerová


 

Fotogalerii ze sobotního dne otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Oldřich Otáhal

 

Tento projekt je realizován s podporou Vinařského fondu České republiky
www.vinarskyfond.cz * www.wineofczechrepublic.cz * www.vinonadotek.cz

 


31-08-2015 PV