Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VINNÉ SKLEPY FRANTIŠKA LOTRINSKÉHO, a.s. otevřeny

Hned dvě hodiny po slavnostním otevření Ekocentra Trkmanka následovalo další, neméně významné otevírání, tentokrát VINNÝCH SKLEPŮ FRANTIŠKA LOTRINSKÉHO, a. s.. Akcionáři nově založené společnosti slavnostně přestřihli pásku do nových sklepních prostor, které byly vybudovány v bezprostředním sousedství ekocentra. 

Sklepy vystavěla stavební firma Osička z Velkých Bílovic a stejně jako na opravě budovy zámečku se zde významně podíleli také pracovníci Služeb města Velké Pavlovice.

Akcionáři Vinných sklepů Františka Lotrinského popřáli příjemné zážitky s vínem hostům dnešním i do dalších let. Za Město Velké Pavlovice se ujal slavnostního přestřižení pásky Ing. Pavel Procházka, starosta města Velké Pavlovice spolu s panem Lubomírem Stokláskem, majitelem Moravské Agry, a. s., dále pak pan Martin Osička, majitel stavební firmy, v zastoupení pan Vladimír Poliak, majitel Šlechtitelské stanice vinařské, a. s. a Ing. Pavel Lacina za Český zahrádkářský svaz Velké Pavlovice.

Sklepy nabízejí možnost pořádání degustací, výstav a aukcí vín. Nedílnou součástí jsou boxy na uložení archivních vín a zároveň jsou také nádherným, až tajuplným místem, které určitě stojí za návštěvu. Proto vás co nejsrdečněji zveme k Dnům otevřených dveří, které se zde konají až do neděle 2. září 2012.

Karolína Bártová & Ing. Zdeněk Karber
 

Fotogalerii ze slavnostního otevření VINNÝCH SKLEPŮ FRANTIŠKA LOTRINSKÉHO, a. s.
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Ing. Zdeněk Karber

 

31-08-2012-BK