Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VINAŘSTVÍ MIKULICA bodovalo u slovenských sousedů

Velkopavlovické rodinné vinařství MIKULICA skvěle zabodovalo na soutěži s názvem CONCOURS INTERNATIONAL DE VINS v hodnocení vína s mezinárodní účastní ve slovenské Dunajské Stredě. Z přihlášených čtyř vín všechna získala medaile a v to následujícím výsledku - Cuvée Staré hory (RB+RV) 2010 jakostní – stříbrná medaile, Veltlínské zelené 2010 pozdní sběr – stříbrná medaile, Aurelius 2010 pozdní sběr – zlatá medaile a Ryzlink rýnský 2010 pozdní sběr – VELKÁ zlatá medaile – Champion kategorie.

Aktivně jsme se zúčastnili předávání cen v sobotu, dne 30.dubna ve 14.00 hod. přímo na náměstí v Dunajské Stredě, kde se předávali zlaté a stříbrné medaile úspěšným vinařům. V neděli, dne 1. května 2011, jsme přijali pozvání na slavnostní vyhlášení championů do kulturního domu v Kútníkoch. Ceny předával ministr Pôdohospodárstva Slovenskej republiky, primátor mesta Dunajská Streda a Konzul OEVE.

Slavnost trvala od 17.00 do 22.00 hod. a pro dvě stovky pozvaných hostů bylo připraveno šest chodů výborného jídla, nechyběla ani ochutnávka oceněných vín ze soutěže.

Petr Mikulica, Vinařství MIKULICA Velké Pavlovice

 

Vinařství MIKULICA ovládlo mezinárodní soutěž ve slovenské Dunajské Stredě
CONCOURS INTERNATIONAL DE VINS

 

 

 

 

 

03-05-2011-BK