Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vinařská turistika ve V. Pavlovicích - inspirace i pro Taiwan

V úterý dne 2. října 2007 poctila naše město vzácnou návštěvou skupinka delegátek z daleké Asie - Taiwanu, které se zabývají problematikou cestovního ruchu a vinařské turistiky. Doktorka Shih-hui Lin z univerzity v Shou-feng  a delegátky National 4-H Club z Taiwanu pojaly svůj pobyt ve Velkých Pavlovicích a Modrých Horách co by poznávací a inspirativní exkurzi.

Zajímaly se především o agroturistiku, cykloturistiku, vinařství, činnost občanských spolků, kulturu, bohatý folklór, sportovní vyžití a o možnost nenásilně skloubit všechny jmenované atributy a priority tohoto regionu v atraktivní nabídku pro potencionální návštěvníky našeho kraje i samotného města.

Delegátky byly přijaty na radnici, navštívily Šlechtitelskou stanici vinařskou, VINIUM a. s., Turistické informační centrum s vinotékou a díky svému profesionálnímu a sympatickému vystupování byly pro všechny velmi milou a vítanou návštěvou.

Foto: Ing. Zdeněk Karber