Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vinaři nezapomeňte podat PROHLÁŠENÍ O ZÁSOBÁCH!

Vážení vinaři, vinohradníci a zástupci vinařské veřejnosti, Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, Oddělení  registru vinic, předkládá upozornění na novinky elektronické komunikace prostřednictvím Portálu farmáře, který je osvědčeným způsobem podání všech povinných prohlášení na ÚKZÚZ, výkazů Vinařskému  fondu a komunikace se SZPI. V současné době je podmíněna již pouze vyřízením přístupu na Agentuře pro zemědělství a venkov (AZV) a má nesčetně výhod.

 

Elektronickým podáním si nejefektivněji splníte svou povinnost podat Prohlášení o zásobách k 31.7.2013, která je v současné době aktuální pro všechny výrobce, obchodníky a nově i obchodní  zprostředkovatele podnikající ve vinařství  a je jednou ze základních podmínek pro přiznání dotačních podpor.

 

Povinnost podat prohlášení mají dotčené subjekty do 10. září, a to i v případě, že stav zásob je nulový.

 

Ucelené informace Vám poskytnou stránky www.eagri.cz

 

Pokud se přesto rozhodnete pro papírové podání, najdete tiskopisy prohlášení ZDE, nebo si je můžete vyzvednout na TIC Velké Pavlovice.

 

 

08-08-2013 PV