Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Víkendové dny Regiontouru byly věnovány široké veřejnosti

Také o volných víkendových dnech pokračoval v areálu Brněnských veletrhů a výstav 18. veletrh turistických možností REGIONTOUR 2009. Dle očekávání bylo velmi živo i na stánku města Velké Pavlovice, který se zaměřil v souladu se zažitou tradicí především na propagaci vinařství, cykloturistiky, folklóru, historických památek, bohatého kulturního vyžití ve městě a současně také v obcích Dobrovolného svazku obcí Modré Hory

Během dnů určených široké veřejnosti se na našem stánku aktivně prezentoval velkopavlovický spolek vinařů Víno z Velkých Pavlovic. V sobotu jej s nabídkou vinných vzorků z vlastní produkce zastupovali Lubomír Zborovský spolu s Evou a Jaroslavem Buchtovými, v neděli Karel Reichman a Pavel Halm.

Spolek vinařů Víno z Velkých Pavlovic pořádá každoročně dlouhodobou akci Otevřené vinné sklepy. Ta spočívá v možnosti navštívit prakticky kdykoliv v období od začátku května do konce října některý z vinných sklípků ve Velkých Pavlovicích (více o akci po kliknutí ZDE). Otevřené vinné sklepy jsou návštěvníky našeho města velmi vyhledávané, což se potvrdilo i na právě ukončeném REGIONTOURU.

Nejčastější dotazy z úst zájemců o prohlídku, dovolenou či zájezd do našeho města padaly právě na adresu Otevřených vinných sklepů, ale také oblíbených Krojovaných hodů, Velkopavlovického vinobraní a řady dalších tradičních i netradičních připravovaných akcí. Těch bude v roce 2009 opět více než dost. Klikněte na odkaz letošní KULTURNÍ NABÍDKY a posuďte sami!

 

Ve veletržním velkopavlovickém vinném sklípku panovala příjemná atmosféra ...

Foto © 2009  Karolína Bártová

19-01-2009