Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Víkend mladých hasičů ve znamení bramborových medailí

I tak by se dal nazvat velmi náročný víkend, který teď absolvovali mladí hasiči z Velkých Pavlovic. Nejprve se vydali v pátek na soutěž do Cvrčovic u Pohořelic, kde skončili starší žáci v požárním útoku těsně o několik setin na čtvrtém místě.

Následovala sobota, která byla ve znamení příprav domácí soutěže a také oslav třetího místa „A mužstva“ hasičů na soutěži v Drnholci.

Poté už přišel zlatý hřeb víkendu, a tím byla domácí soutěž v požárním útoku. Počasí se letos vydařilo a tak se mladí hasiči mohli těšit na podporu domácích fanoušků a hlavně jejich rodičů. Mladší žáci po neplatném pokusu z prvního kola museli druhé kolo dokončit, a to se povedlo, s časem 27,00 skončili na devátém místě. Starší žáci si nejlepší čas připsali už v prvním kole. Čas 21,20 nebyl špatný, ale stačil opět jen na nepopulární čtvrté místo.

Navíc během soutěže probíhaly oslavy 125. let založení SDH Velké Pavlovice a to v podobě předání čestného praporu pro SDH a vyznamenáním několika členů SDH Velké Pavlovice.

 

Michal Procinger


 

Prohlédněte si bohaté fotogalerie z víkendových dětských hasičských soutěží
a z oslavy 125. výročí založení SDH ve Velkých Pavlovicích

 

Fotogalerie ze závodů ve Cvrčovicích * otevřete kliknutím ZDE
Fotogalerie ze závodů ve Velkých Pavlovicích (1. část) * otevřete kliknutím ZDE
Fotogalerie ze závodů ve Velkých Pavlovicích (2. část) * otevřete kliknutím ZDE

 

Foto © 2015 František Procinger

 

11-05-2015 PV