Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VI. Společenský ples Modrých Hor

V sobotu 15. února hostila velkopavlovická sokolovna mimořádnou společenskou událost. Již po šesté se zde konal Společenský ples Modrých Hor. V zaplněném a krásně vyzdobeném sále velkopavlovické sokolovny hrál hostům Salonní orchestr Brno. Večerem provázela redaktorka a moderátorka Českého rozhlasu Brno paní Petra Polzerová.

Slavnostního zahájení se ujal starosta Velkých Pavlovic pan Pavel Procházka, starosta obce Vrbice a předseda DSO Modré Hory pan Tomáš Bílek, starostka obce Kobylí paní Dagmar Kovaříková, a jako poslední přivítal hosty starosta obce Bořetice Václav Surman.

V doprovodném programu v podobě předtančení společenských a latinsko amerických tanců vystoupil dětský taneční pár z Bořetic, balet Labutí jezero vtipně a po svém předvedli tanečníci ze Šakvic. 

Vedle hudby a tanečních vystoupení bylo připraveno výborné občerstvení, ochutnávka modrohorských vín a samozřejmě bohatá tombola. Letošní ročník modrohorského plesu se mimořádně vydařil, a tak nezbývá než poděkovat všem, kteří se na jeho přípravě a průběhu podíleli.

Věra Procingerová


 

Fotogalerii ze Společenského plesu Modrých Hor otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Ing. Zdeněk Karber

 

17-02-2014 PV