Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Veselé Vánoce či MERRY CHRISTMAS v anglické družině

Těsně před vánočními prázdninami jsme se v naší anglické školní družině při ZŠ Velké Pavlovice sešli a společně jsme zde strávili kousíček adventního času. Děti si pro rodiče připravily pásmo písniček a básniček. Protože to venku nevypadalo zrovna moc předvánočně, tak jsme se pokusili zahnat déšť písničkou „Rain, rain go away“ a přivolat sníh několika písničkami a básničkami o sněhu a sněhulákovi.

Děti pak zahrály na zvonečky vánoční písničku a vyslovily svá přání pro Ježíška, samozřejmě v anglickém jazyce, aby jim Ježíšek rozumněl, přiložily obrázek se svým přáním. Doufám jen, že se náš český Ježíšek neurazí, děti pouze vyslovily svá tajná přání v jazyce, který se snaží osvojit. Představení se jim velmi povedlo. Za odměnu dostaly tužky a ochutnaly cukroví od svých kamarádů. Ono po takovém vystoupení pěkně vyhládne.

Pak už nám jen zbýval čas čakat, jestli se nám ten déšť povedlo zahnat a přivolat sníh. Dnes už víme, že sníh nakonec naprosto nečekaně na Štědrý den napadl - povedlo se!

 

Šťastný nový rok 2013 přejí lektorka Vilemína Osičková a děti z anglické školní družiny!

 


 

Fotogalerii v vánoční besídky v anglické školní družině
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

02-01-2013-BK