Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vernisáž výstavy LÍNIE A PLOCHY v Senici

Ve dnech 27. až 29. září 2019 se uskutečnila v prostorách Myslivny ve Velkých Pavlovicích již šestá výtvarná dílna výtvarníků, žáků ZUŠ Senica studia pro dospělé, pod názvem „Línie a plochy“.

Celkem 14 výtvarníků pod vedením slovenského pedagoga Štefana Ortha v příjemné a tvůrčí atmosféře vytvořilo řadu krásných obrazů z okolí myslivny, bořetické Kraví hory a premiérově i z blízké obce Zaječí.

K přátelské a pohodové náladě během všech tří dnů přispěla i návštěva hostů, obyvatel z Velkých Pavlovic a okolí, kteří zavzpomínali spolu se slovenskými přáteli na družební začátky z minulých let a vyslovili přání v těchto setkáních pokračovat.

V sobotu 12. října 2019 ve čtyři hodiny po poledni se uskutečnila k této výtvarné dílně vernisáž v prostorách výstavního sálu ZUŠ Senica. Vernisáže se zúčastnila i delegace z Velkých Pavlovic, vedená starostou města Jiřím Otřelem. Vernisáž zpestřili svým kulturním vystoupením tanečníci velkopavlovické skupiny Country jízda a sklidili velké ovace.

Od začátku prosince mohou výstavu shlédnout obyvatelé Velkých Pavlovic ve výstavní síni Městského úřadu Velké Pavlovice. Výstava potrvá do konce prosince.

Videoreportáž regionální televize TV SEN * spustíte kliknutím ZDE
Fotogalerii pana Františka Kobsy * otevřete kliknutím ZDE

Vernisáž výstavy LÍNIE A PLOCHY v Senici * Plenér 2019 ve Velkých Pavlovicích

Text: Ing. Marie Šmídová / Foto: Ing. Marie Šmídová & Oldřich Otáhal / 16.10.2019