Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vernisáž výstavy fotografií MILÁNA PECKY * videoreportáž

V úterý dne 6. listopadu 2012 se uskutečnila v sále Ekocentra Trkmanka vernisáž autorské výstavy velkopavlovického fotografa Milána Pecky. Prostřednictvím krátkého videa se nyní můžete na tuto vernisáž na chvíli vrátit, znovu se pokochat pohledem na krásné snímky a navíc, vyslechnout si názory a hodnocení vystavených fotografií účastníky příjemné podzimní kulturní akce.

„... co já vím, kde světlo je?! A proto hledám!"

Milán Pecka, autor fotovýstavy


 

Výstava předčila naše očekávání, protože to co tady vidíme, to je prostě neskutečná nádhera a je vtom kus srdce a poctivé práce.

Ludmila Hrabalová, Kobylí

Mám ráda teplé podzimní tóny barev, myslím, že umím ocenit, když dokáže fotograf pro svůj snímek ledacos obětovat, riskovat, líbí se mi předem promyšlené kompozice a líbí se mi, když se mi fotografie líbí :-). Toto všechno ve fotografiích pana Pecky je. Osobně nelpím na technické dokonalosti, fotografie musí oslovit, musí mít atmosféru, musí jít pod kůži, pak má taková fotografie smysl.

Karolína Bártová, Turistické informační centrum Velké Pavlovice

Milan Pecka je fotograf, který vždy chodí do přírody v pravou, předem do detailu promyšlenou chvíli. Čeká na svůj okamžik, čeká na světlo, které v jeho fotografiích rozehrává hru světelných paprsků a stínů a vytváří prostor plný pohybu, snové atmosféry a dynamiky.

Ing. Marie Šmídová, kurátorka výstavy

… pro nás je hrozně důležité, že ti fotografové zachycují současnou dobu pro další generace.

Ing. Pavel Procházka, starosta Velkých Pavlovic


Miroslav Grégr

 

Vernisáž autorské výstavy fotografa Milány Pecky - 6. listopadu 2012
VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

© 2012 Město Velké Pavlovice

 

 

 

07-11-2012-BK