Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VELKÝ JARNÍ ÚKLID - městečko čeká generální očista

Ačkoliv to prozatím za okny nevypadá, kalendářní a dokonce i astronomické jaro je už dávno tu, březen jde do finále a duben mu dýchá na záda. Aprílový měsíc není v našem městečku zasvěcen pouze šprýmům či Velikonocím, ale také „z grutu smejčení“, tedy akci VELKÝ JARNÍ ÚKLID aneb ZA NAŠEM MĚSTEČKO ČISTĚJŠÍ A KRÁSNĚJŠÍ. Letošní ročník se uskuteční již za necelé dva týdny, v sobotu 6. dubna 2013 od 8.00 hodin ráno.

Město Velké Pavlovice tak navazuje na úspěšné minulé ročníky jarního úklidu a dovoluje si tímto požádat zájmové spolky, občanská sdružení a občany o pomoc při úklidu našeho města a jeho okolí.

Prosíme tímto občany, aby se aktivně zapojili do jarního úklidu předzahrádek, zahrad, veřejných prostranství. Úklid bude jako každoročně zaměřen na sběr odpadků, ořez dřevin, vyhrabávání staré trávy a listí, apod.

V průběhu dne bude odpad svážen pracovníky Služeb města na sběrný dvůr, kde budou připraveny velkoobjemové kontejnery. Pokud mají občané možnost odvézt odpad vlastními dopravními prostředky, sběrný dvůr bude otevřen od 8.00 do 15.00 hodin.

 

Všem, kteří se rozhodnou velkého jarního úklidu
zúčastnit, tímto předem velmi děkujeme!

Karolína Bártová


 

Ukliďme si, aby se u nás i té nejmenší kytičce líbilo...

 

Foto © 2011 František Kobsa

 

 

26-03-2013-BK