Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovičtí zvládli vyhrocený duel v Rohatci

 Napsali o nás; Deník, 26.8.2014 * Velké PavloviceJedinou branku, ale za to tři červené karty viděli diváci v utkání 1.A třídy mezi domácím Rohatcem a Velkými Pavlovicemi. Důvodem se stala roztržka o přestávce mezi poločasy.

Hlavní rozhodčí Krbůšek po konzultaci s delegátem svazu Jelínkem udělil červenou kartu domácímu Ščevíkovi s Bidmonem a hostujícímu Sýkorovi. Jelikož Bidmon byl vyloučený coby náhradník, pokračovala obě mužstva v deseti hráčích. K dění na hřišti: bezbrankový stav vydržel do 36. minuty, kdy se hlavou prosadil neobsazený Šabata.

Brankář Jüstel, který nahradil zraněného Mačudu, byl proti pokusu hostujícího kanonýra bez šance. Rohatec mohl odpovědět hned vzápětí, Mikéska ovšem pálil pouze do připraveného brankáře Chromka.

Po poločasovém incidentu se Rohatec snažil výsledek zvrátit, ale proti defenzivě Velkých Pavlovic se prosazoval jen ztěžka. Domácí měli územní převahu, ovšem tlak k vyrovnání nevedl. Nejblíže ke gólu měl Mikéska, který mířil vedle.

Další šance už domácí neměli. Naopak Velké Pavlovice mohly duel několikrát definitivně rozhodnout, brankář Jüstel své spoluhráče ale podržel.

Autor: Lukáš Ivánek, Libor Kopl

 

Fotbalisté Velkých Pavlovic (v červeném) v duelu proti Lanžhotu (v bílém). Ilustrační foto. Autor: DENÍK/Martin Daneš

Ilustrační foto © Martin Daneš

 

26-08-2014 PV