Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovičtí se dali do úklidu, řádně a v předstihu!

Předběhli jsme celé Česko! …můžeme si hrdě říci. A to o vagón, o celý měsíc. Občané města Velké Pavlovice se pustili o prvním jarním dnu letošního roku, tedy v sobotu 21. března 2015, do každoroční pracovní akce s výstižným názvem „Velký jarní úklid města Velké Pavlovice“. Tím pádem trumfli a předběhli organizátory obdobné celonárodní akce „Ukliďme Česko“, která se letos uskuteční až za čtyři neděle, 18. dubna 2015.

U nás je už jako ze škatulky. A není se co divit, smejčili totiž naprosto všichni. Velké Pavlovice byly od rána jako včelí úl. Předzahrádky domů obsadili jejich pilní majitelé, rušno bylo i na veřejných prostranstvích a také v nejbližším okolí města. Všude se už velmi brzy po ránu začaly objevovat nametené hromádky smetí, pytle naplněné odpadem, traktory svážející prořezané větvoví hrčely o sto šest.

A neuklízeli pouze jednotliví občané po vlastní ose. Do velkého úklidu se jako každý rok zapojily snad všechny veřejně činné spolky a organizace působící v našem městě. Díky vynikající organizaci velkopavlovické radnice si jejich členové rozdělili město a jeho okolí na jednotlivé úseky, které pak kolektivně poklidili.

V rámci úklidového dne byla dokonce prodloužena do odpoledních hodin i otevírací doba sběrného dvora, kam každý mohl odvézt svůj odpad. Navíc bylo po městě rozmístěno několik kontejnerů na zelený a směsný odpad. Ty byly do večerních hodin zcela naplněny.

Organizátoři z řad zaměstnanců Města Velké Pavlovice by tímto velmi rádi poděkovali všem,
kteří dali ochotně ruku k dílu a aktivně se do úklidu zapojili!

Děkujeme a za rok opět „na uklizenou“ :-)!

 

Z nejkrásněji uklizeného města Česka zdraví Karolína Bártová


 

Bohatá fotogalerie z VELKÉHO ÚKLIDU MĚSTA VELKÉ PAVLOVICE

 

První část * otevření kliknutím ZDE
Druhá část * otevření kliknutím ZDE
Třetí část * otevření kliknutím ZDE
Čtvrtá část * otevření kliknutím ZDE

 

uklidmesta_2.jpg

Foto © 2015 Karolína Bártová & Oldřich Otáhal

 

 


23-03-2015-BK