Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovičtí perlili na Bořetickém vánočním jarmarku * videoreportáž

Že by nová tradice? Že naše chasa jezdí od nepaměti tak zvaně přes pole na hody do Bořetic je známá věc. V posledních letech se prezentují v Bořeticích i naše soubory a to zejména v čase vánočního jarmarku.

V sobotu 17. prosince 2011 vystoupil na podiu vánočního jarmarku v Bořeticích Dívčí pěvecký sboreček ZUŠ a country kapela Colorado z Velkých Pavlovic. Colorado má i v Bořeticích velké renomé a tak pořadateli dali jako jedinému z vystupujících prostor pro dva samostatné bloky.

Pozornost návštěvníků jarmarku vzbudil i velkopavlovický František Popelka, který ve svém stánku připravil netradiční vánoční dekoraci inspirovanou přírodou.

Dle názoru kapelníka bořetické dechové kapely Horenka Libora Sadílka pavlovští svým vystoupením přispěli, že mnozí bořetičtí občané si přijdou vychutnat i zítřejší vánoční atmosféru tradičního jarmarku konaného ve Velkých Pavlovicích před radnicí MÚ.

Miroslav Grégr

 

Velkopavlovičtí na VÁNOČNÍM JARMARKU v Bořeticích
VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

 

 

19-12-2011-BK