Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovičtí hasiči soutěžili i zasahovali

Velkopavlovičtí hasiči se minulý víkend zúčastnili dvou soutěží. V Milovicích a Voderadech (SK). V Milovicích se umístili na 6. místě a ve Voderadech dokonce na pátém s časem pod 17 vteřin. (Běží se pouze na 2B). Na Slovensku tak kluci konečně předvedli pořádný čas.


Ve čtvrtek 3. července navečer byl velkopavlovickým hasičům omylem vyhlášen poplach. O tom jste se však asi nedověděli, protože siréna nehoukala, došly pouze smsky.

V pátek 4. července se však už hasilo. V 11.00 hod. vyjela naše jednotka k požárům porostů podél železniční trati Břeclav-Brno. Ohniska požárů se likvidovala na 20kilometrovém úseku trati. U požáru zasahovaly jednotky PS Židlochovice, PS Pohořelice, SDH Blučina, SDH Hrušovany u Brna, SDH Syrovice, SDH Žabčice, SDH Židlochovice, SDH Vranovice, PS Břeclav, PS Hustopeče, PS Mikulov, SDH Milovice, SDH Perná, SDH Pouzdřany, SDH Rakvice, SDH Strachotín, SDH Velké Němčice, SDH Velké Pavlovice. Požár monitoroval i vrtulník.

Petr Hasil

 

 

Ilustrační foto

 

05-07-2014 PV