Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovičtí gymnazisté se zúčastnili mezinárodní sportovní olympiády ve slovenské Senici

Ve středu 21. června 2017 se třiadvacet sportovně nadaných studentů nižšího stupně víceletého Gymnázia Velké Pavlovice zúčastnilo „Školskej športovej olympiády detí družených miest“ ve slovenské Senici.

Slavnostním zahájením těchto her mohla tato olympiáda téměř konkurovat olympiádě opravdové. Účast sportovců byla také mezinárodní, protože vedle domácích reprezentantů se do soutěže zapojili nejen studenti našeho českého gymnázia, ale i žáci z Trutnova a dokonce i z polského Pultrusku.

Naše sportovní týmy bojovaly ve třech disciplinách. Obě družstva florbalistů (chlapců i děvčat) získala třetí místa, tedy bronzové medaile, futsalisté skončili čtvrtí.

Atletický trojboj zastupovala tříčlenná družstva ve složení Štěpán Prokeš, Martin Grůza a Ondřej Popovský, Celestýna Sedláčková, Natálie Drbolová a Anna Procházková. Disciplíny byly u hochů i dívek stejné: běh na 60 m, skok do dálky a hod kriketovým míčkem. Obě družstva se umístila na čtvrtém místě.

Všichni naši sportovci byli z olympiády nadšení.

CELKOVÉ VYHODNOCENÍ Školní sportovní olympiády dětí družebních měst * ke stažení ZDE
HODNOCENÍ DLE JEDNOTLIVÝCH DISCIPLÍN * ke stažení ZDE

Podrobné informace o studentské olympiádě včetně bohaté fotogalerie naleznete na webu města Senica
* po kliknutí ZDE

Gymnázium * Mezinárodní sportovní olympiáda v Senici

Text: Zdroj - web Gymnázia Velké Pavlovice / Foto: Jiří Otřel / 26.6.2017