Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovický zpravodaj v roce 2024 nově

Vážení občané, čtenáři Velkopavlovického zpravodaje,

město Velké Pavlovice, vydavatel Velkopavlovického zpravodaje, oznamuje, že od roku 2024 bude Velkopavlovický zpravodaj zpoplatněn symbolickou částkou 10 Kč/1 kus. Z důvodu zpoplatnění nebude od roku 2024 Velkopavlovický zpravodaj distribuován občanům města do poštovních schránek. 

Velkopavlovický zpravodaj bude možné zakoupit na čtyřech místech ve Velkých Pavlovicích, a to na Městském úřadě Velké Pavlovice (Náměstí 9. května 700/40, Velké Pavlovice), v Městské knihovně & TIC Velké Pavlovice (Hlavní 6/9, Velké Pavlovice), v Pekařství Pláteníková (Dlouhá 245/25, Velké Pavlovice) a v Pekařství Křivka (Nádražní 3/6a, Velké Pavlovice) a to vždy v rámci otevírací doby jednotlivých institucí a prodejen. O vydání nového čísla zpravodaje bude vždy veřejnost informována prostřednictvím oficiálních webových stránek města Velké Pavlovice, facebookových stránek města Velké Pavlovice a místním rozhlasem.

Od prodeje si slibujeme, že se Velkopavlovický zpravodaj dostane pouze k těm čtenářům, kteří o něj mají skutečný zájem a že po doručení do schránky neskončí obratem ve sběru starého papíru či v kamnech.

Velkopavlovický zpravodaj bude i nadále k dispozici také v elektronické podobě (ve formátu PDF) a zcela zdarma na webových stránkám města Velké Pavlovice. Najdete jej pod adresou www.velke-pavlovice.cz/velkopavlovicky-zpravodaj-vp.

Předem se těším na Váš zájem o Velkopavlovický zpravodaj!

Text: Karolína Bártová, redaktorka Velkopavlovického zpravodaje / 21.2.2024