Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovický kostel rozezněl novoroční koncert

V neděli 2. ledna 2011 odpoledne zaněl v kostele Nanebevzetí Panny Marie zpěv a hudba. Velkopavlovická farnost a Město Velké Pavlovice uspořádaly koncert, na kterém vystoupil chrámový sbor a orchestr z velkomoravských Mikulčic a chrámový sbor Laudamus z Velkých Pavlovic pod vedením dirigenta Mgr. Jana Kosíka.

Žesťový sextet Express brass sestavený z pedagogů a studentů Konzervatoře P. J. Vejvanovského v Kroměříži zahrál několik barokních skladeb a své vystoupení zakončil směsí koled z celého světa. Stěžejním bodem programu bylo provedení České mše vánoční Jakuba Jana Ryby.

Slavnostního koncertu se zúčastnil za velkopavlovickou farnost pan farář P.Mgr. Petr Papoušek, za obec Mikulčice pan starosta Josef Helešic a za Město Velké Pavlovice početné publikum přivítal místostarosta Ing. Zdeněk Karber. Celým pořadem provázela moderátorka paní Stanislava Bílková.

 

Fotogalerii z novoročního koncertu v kostele Nanebevzetí Panny Marie
ve Velkých Pavlovicích otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Ing. Zdeněk Karber

 

03-01-2011-BK