Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovické vinobraní. Zaostřeno na nejmenší...

Velkopavlovické vinobraní je propagováno jako slavnost pro celou rodinu. Co nabídne letos nejmladší generaci, tedy dětem? Skvělý program, nebude toho málo! Právě sobotní dopoledne bude takřka v plném rozsahu věnováno našim ratolestem. V deset hodin se otevřou brány Vinobraní a ve stejnou hodinu začne dětská show kouzelníka Jiřího Hadaše s názvem Kouzelný námořnický karneval.

Děti se na chvíli promění v malé námořníky, žáčky školy kouzel, kde se nejen poučí kterak tajuplnou magii zvládat, ale také si zasoutěží a nebo dokonce zatančí, na pravé námořnické diskotéce. Tak co říkáte, fajn? Tak tedy vzhůru na palubu!

A z paluby třeba rovnou do moře stánků řemeslného jarmarku, na něco sladkého a dobrého a nebo na některý z kolotočů. Ty budou jako každoročně umístněny na parkovišti za sýpkou a doufejme, že ani houpací loď nebude chybět. Aby bylo vše námořnicky stylové!

Brzké odpoledne bude také patřit dětem, nyní však už na folklórní notečku. O druhé hodině odpolední si dají na place za sokolovnou dostaveníčko malí tanečníci souboru Sadováček, který působí při Mateřské škole Velké Pavlovice. Přijďte se podívat na jejich roztomilé vystoupení! Děti pilně trénují a nacvičují a moc se těší na váš nadšený a zasloužený potlesk.

Máte-li doma dítko trošku odrostlejší, dopřejte mu mimořádně i trošku nočního života. Pouhou hodinu před sobotní půlnocí odstartuje na place za sokolovnou Ohňová show Supernova v podání třebíčského klubu žonglérů Magnis. Nenechejte si ujít ohromující hru ohně, světel, tance a podmanivé hudby. Nebudete litovat!

Pořadatelé se na všechny děti již nyní moc těší a připomínají, pokud je dětem do 15 let,
mají vstup na celé Velkopavlovické vinobraní zcela zdarma!

 

Karolína Bártová


 

Pozvánku s podrobným programem VELKOPAVLOVICKÉHO VINOBRANÍ 2014
* otevřete po kliknutí ZDE

Pozvánku na Zemědělskou výstavu DARY JIŽNÍ MORAVY,  II. ročník
* otevřete po kliknutí ZDE

 

Ohňová show Supernova * Magnis Třebíč

 

 

 

 

10-09-2014-BK