Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovické vinobraní zahájí v pátek THE BACKWARDS – World Beatles Show, v sobotu VÚS Ondráš

V letošním roce nečekejte na Velkopavlovickém vinobraní žádný pomalý rozjezd. V pátek i v sobotu na hlavním pódiu zahajují program uskupení, která mají projetý celý svět. 

Že vám neříká nic THE BACKWARDS? Podívejte se na jejich webové stránky www.thebackwards.com. Zde se dočtete následující: „The Backwads sa od začiatku snažia o čo najvernejšiu interpretáciu skladieb skupiny The Beatles.“ Skupina THE BACKWARDS získala za svá vystoupení mnoho ocenění a řadí se mezi světovou špičku. Zda mají tato ocenění oprávněně, můžete posoudit v pátek 16. září od 18:00 hodin na Velkopavlovickém vinobraní.

Vojenský umělecký soubor Ondráš bude v sobotu 17. září vystupovat první na velkém pódiu. Začátek vystoupení je ve 14:00 hodin. „VÚS Ondráš jsem se snažil dostat do Velkých Pavlovic několik let, nedařilo se. Také proto, že se termínově kryjeme s Dny NATO a protože je VÚS Ondráš pod Ministerstvem obrany ČR a Dny NATO jsou samozřejmě přednější. V loňském roce, když jsem oslovil vedoucího souboru s poptávkou vystoupení na VPV 2022, řekl jsem mu, že udělám vše pro to, abych je do Velkých Pavlovic dostal,“ popisuje místostarosta Petr Hasil.

Mohli si vybrat den vystoupení, souboru o pěti desítkách tanečníků a muzikantů bude přizpůsobeno hlavní pódium, sestaveno bude i pomocné pódium pro cimbálovou muziku. Také se tomuto souboru podřizoval tak trošku i zaběhlý časový harmonogram celé akce. (Např. posunutí tradičního času slavnostního průvodu městem – vycházet se bude o hodinu později, v 15:00 hodin). 

Takže bylo učiněno maximum pro to, aby mohl VÚS Ondráš ve Velkých Pavlovicích vystoupit a víme, že členové tohoto souboru udělají maximum pro to, aby jste si odnesli z jejich představení nezapomenutelný zážitek. 

A ještě něco,… VÚS Ondráš bude vystupovat s 80 minutovým programem Ondrášovské putování, což je celosouborový pořad sestavený z tanečních, pěveckých a hudebních čísel vás provede od kraje jihočeských rybníků, přes Moravu až na temperamentní Slovensko. Užijete si jak české kolové tance, tak i tance ze Slovácka či virtuózní cimbálová sóla. Pokocháte se pestrostí krojů několika regionů a na závěr vás ohromí téměř akrobatickými tanečními kreacemi z oblíbené Myjavy. 

I proto bude otevřen areál Velkopavlovického vinobraní s dostatečným předstihem, v pátek 16. září v 17:00 hodin, v sobotu 17. září už 12:00 hodin. (Ve 13:00 hodin vystoupí na menším pódiu CM Palička.)

Předprodej vstupenek bude na TIC ještě i v pátek 16. září 2022 do 16:00 hodin!

Program VELKOPAVLOVICKÉHO VINOBRANÍ 2022 * naleznete po kliknutí ZDE

Text: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice