Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovické vinobraní ve fotografiích

Velkopavlovické vinobraní roku 2021 je již minulostí. Nyní už můžeme s úlevou říci – minulostí úspěšnou. Vrásky na tváři všem pořadatelům, protagonistům dvoudenního bohatého programu a samozřejmě všem natěšeným návštěvníkům přidávalo jediné – předpověď počasí. Ta se nejevila nikterak příznivě, ale nakonec se „vyšší moc“ slitovala a dopřála nám dva relativně příjemné dny, kdy i přes relativně chladnější počasí občas zasvítilo sluníčko.

V sobotním odpoledni se střídaly folklórní soubory s cimbálovou a dechovou hudbou. Bránice všech návštěvníků polechtalo vystoupení Františka Uhra i divadelní vystoupení Slovácko sa nesúdí. Závěr večera pak patřil pop rocku, který na taneční plac přitáhl všechny věkové kategorie.

Jako doplněk byla pro dospělé připravena široká nabídka burčáku a vín místních vinařů, pro milovníky piva pak produkty několika pivovarů, včetně nového místního pivovaru Thrills. 

Kdo přišel, nelitoval a odjížděl s přesvědčením, že se rád na takovou akci vrátí.

Akce byla podpořena VINAŘSKÝM FONDEM

Město Velké Pavlovice * Velkopavlovické vinobraní ve fotografiích

Text: Věra Procingerová / Foto: Oldřich Otáhal / 20.9.2021