Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovické vinobraní ve fotografiích

Dvoudenní slavnost vína a folkloru je minulostí. Velké Pavlovice o víkendu zaplnily tisíce lidí, přišli, aby se pobavili, potěšili místním folklorem a ochutnali burčák z hroznů ročníku 2018. I když počasí v pátek vypadalo všelijak, nakonec se umoudřilo a po oba dny bylo k účinkujícím i návštěvníkům vstřícné a vlídné.

Již v pátek se návštěvníkům akce představila velkopavlovická kapela The Surprise s frontmanem Stanislavem Prachařem. Jednoznačným vrcholem večera bylo vystoupení písničkáře Václava Lebedy, který vystupuje pod jménem Voxel. Závěr pak patřil kapele JAMA, která to pořádně rozpálila a všechny zmrzlíky rozehřála .

V sobotu od 11.00 hodiny proudili do areálu davy návštěvníků. V nabídce byl bohatý program pro všechny generace. Tradiční místní folklor, cimbálové a dechové hudby, country muzika, bránice polechtalo vystoupení Komici s.r.o. Závěr večera patřil hudbě z 30. a 40. let minulého století v podání orchestru Melody Gentlemen. Jako doplněk byla pro dospělé široká nabídky burčáku a vín místních vinařů. Kdo přišel, nelitoval a odjížděl s přesvědčením, že se rád na takovou akci vrátí.

Velkopavlovické vinobraní

Text: Věra Procingerová / Foto: Oldřich Otáhal / 17.9.2018