Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VELKOPAVLOVICKÉ VINOBRANÍ roku 2012 odstartuje už zítra, v čele s fenomenální skupinou CIGÁNSKI DIABLI

Páteční program Velkopavlovického vinobraní slibuje vskutku ďábelský program a to doslova. Rozjedou jej úžasní hudebníci slovenské skupiny CIGÁNSKI DIABLI, pro které není žádná sebenáročnější skladba překážkou. Své hudební nástroje jsou schopni rozehrát do neuvěřitelných tónů a vibrací, strhnout obecenstvo a vytvořit tak nezapomenutelný zážitek. Návštěvníkům letošního Vinobraní jej naservírují v plné parádě od 19.00 hod. na place za sokolovnou!

Avšak těšit se v tento den můžete i na další hudební zážitky, v podání především místních či regionálních umělců. Již od čtvrté hodiny odpolední bude hrát u nově otevřených Vinných sklepů Františka Lotrinského velkopavlovická country skupina COLORADO a to až do šesté hodiny večerní. Na stejném místě si pak můžete od dvaadvacáté hodiny zazpívat s velkopavlovickým mužáckým pěveckým PRESÚZNÍM SBOREM a také s RÉVOKAZEM, mužáky z Čejkovic.

Jak bylo již avizováno, CIGÁNSKI DIABLI budou koncertovat na place za sokolovnou a to od sedmé hodiny večerní, celé tři hodiny. V deset je vystřídá skupina JUNIOR BAND – big band se šlágry taneční hudby, který bude své příznivce bavit až do půlnoci.

 

Páteční hudební nabídka VELKOPAVLOVICKÉHO VINOBRANÍ roku 2012
je více než lákavá, proto doufáme, že lehce podlehnete!

 


 

Kdo to jsou CIGÁNSKI DIABLI?

Cigánski Diabli jsou jedinečné uskupení hudebníků v čele s primášem Ernestem Šarközim, kteří fungují od roku 1993 a dokázali to, co se ve Střední Evropě podařilo jen málokomu. Jejich skladby poslouchají lidé po celém světě především díky bohatému repertoáru, ve kterém hrají např. slovenský, ruský, maďarský, řecký, cigánský folklor, nevyhýbají se však ani klasickým, filmovým, muzikálovým a jazzové skladby.

V roce 2000 převzali od Slovenské hudební akademie cenu Grammy, a to dokonce 3x – za Nejlepší orchestr, Nejlepší album a Nejlepšího interpreta. Koncerty si kapela odbyla takřka po celém světě – v USA, Austrálii, Kanadě, Japonsku, Číně, Taiwanu, Mexiku a mnoho dalších zemí.

Mezi novinky kapely patří celovečerní program se Symfonickým orchestrem a v přípravách je netradiční projekt s nejlepšími slovenskými DJi. Toto uskupení je odbornou veřejností považováno za jeden z nejlepších orchestrů hrající Etno a World Music na světě.

Více na www.ciganskidiabli.sk

 

 


 

Program VELKOPAVLOVICKÉHO VINOBRANÍ 2012 naleznete po kliknutí ZDE.

 

 

30-08-2012-BK