Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovické vinobraní nabízí DĚTEM ...

...skutečně bohatý program. Od sobotního rána až do večera si vždy najdou něco zajímavého právě pro sebe! Dopolední program za sokolovnou začíná krátce po deváté hodině ranní pásmem folklórních dětských souborů. Samozřejmě nebude chybět ani místní Sadováček (10.30 hod.) a DĚTSKÁ DECHOVKA při ZUŠ Velké Pavlovice (13.30 hod., scéna I za sokolovnou).

Odpoledne se dětičky také nudit nebudou. Přiveďte své ratolesti na čtrnáctou hodinu do „Dětského parku za sýpkou“. Čeká je zde zábavný program s Tomášem MATONOHOU a Josefem POLÁŠKEM – E-ON Truck Show, ale také kolotoče a jiné atrakce.

Kdo dává přednost interaktivním činnostem a zároveň je povahy dobrodružnější, může se vydat do areálu za cihelnou. Pořadatelé na ranči u rybníka nabízejí projížďky na koních, možnost vyzkoušet si lukostřelbu, shlédnout výstavu rádiově řízených modelů a mnohé další. Pro nejodvážnější jedince (malé i velké) bude přistaven horkovzdušný balón. Kdo nezaváhá, uvidí letošní hemžení o Velkopavlovickém vinobraní z ptačí perspektivy!

K radosti nejen dětí, ale i dospělých se bude po celý den prohánět Velkými Pavlovicemi „Vyhlídkový vláček“ se zastávkami u sokolovny, na rozhledně Slunečná, na ranči u cihelny a u místního kostela. Vláček odjíždí každou celou hodinu ze zastávky u sokolovny. Děti se povezou zdarma, dospělí zaplatí symbolických 20,- Kč.

 

Jízdní řád VYHLÍDKOVÉHO VLÁČKU ke stažení po klinutí ZDE

 

Dětem i rodičům přejeme příjemnou zábavu!

 

03-09-2009