Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VELKOPAVLOVICKÉ VINOBRANÍ na obálce prestižního časopisu o cestovním ruchu

Prestižní časopis TRAVEL IN THE CZECH REPUBLIC (Cestování po ČR) vychází pod hlavičkou deníku Mladá fronta Dnes a to každé dva měsíce. Zabývá se propagací cestovního ruchu v jednotlivých regionech naší vlasti. Právě distribuované číslo 4/2010 je z podstatné části věnováno jižní Moravě, atraktivitám této oblasti a zároveň i na pozvánkám na zde připravované akce.

Již titulní stránka zve prokazatelně k nám, přímo do Velkých Pavlovic, na slavnosti Vinobraní. Obálku časopisu zdobí příjemný úsměv loňské první stárky Dominiky Hájkové. Velkopavlovickému vinobraní roku 2010 je věnována s lákavou pozvánkou také strana 80.

Časopis CZECH TRAVEL IN THE CZECH REPUBLIC je distribuován do všech Turistických informačních center po celé republice, na recepce hotelů, do restaurací a jiných míst zabývajících se podnikáním v cestovním ruchu. Zajímavostí je, že je celá textová část zveřejněna nejen v mateřském českém jazyce, ale také v doslovné anglické jazykové mutaci.

 

Titulní strana časopisu TRAVEL IN THE CZECH REPUBLIC č. 4/2010

 

 

Pozvánka na VELKOPAVLOVICKÉ VINOBRANÍ 2010

 

 

27-7-2010-BK