Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VELKOPAVLOVICKÉ VINOBRANÍ 2015 v plném proudu!

Dlouho očekávaný svátek Velkopavlovického vinobraní již započal! Dva dny plné zábavy v podobě hudby všech žánrů, přehlídky řemesel, folkloru a v neposlední řadě výborného jídla a pití, vína i burčáku - to je Velkopavlovické vinobraní 2015.

Slavnosti Velkopavlovického vinobraní 2015 byly odstartovány včera, v pátek 28. srpna. Návštěvníci zhlédli koncerty domácí skupiny The Surprise, poté legendární Plavce a závěr večera si vzala pod taktovku kapela Kožuch. Atmosféra na place byla výborná a všichni se bavili až do nočních hodin. Pro milovníky dobrého vína byla v areálu Vinařství Baloun připravena soutěžní výstava vín.

Ale to hlavní přijde teprve dnes! Již nyní probíhá bohatá gastronomická akce, odpoledne pak návštěvníky čeká mimo jiné krojovaný průvod a následně zlatý hřeb, Zarážení hory, lidová scénka tradičního vinařského obřadu. Večer na nás pak uzavře koncert Tomáše Kočky a jeho orchestru či kapely Flash Band. Pokračuje také soutěžní výstava vín a je připraven jarmark lidových řemesel. Zkrátka zábava pro celou rodinu!

Počasí přeje zábavě, vyražte tedy na Velkopavlovické vinobraní 2015!

Vstupenky zakoupíte přímo na místě, cena vstupenky na dnešní den 200 Kč/osoba.

Eliška Mainclová


 

Fotogalerii z pátečního večera otevřete po kliknutí ZDE

 

pátek vinobraní (13).jpg

Foto © 2015 Oldřich Otáhal

 

 

Tento projekt je realizován s podporou Vinařského fondu České republiky
www.vinarskyfond.cz * www.wineofczechrepublic.cz * www.vinonadotek.cz

 

 

 


29-08-2015 ME