Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VELKOPAVLOVICKÉ VINOBRANÍ 2012 přeje dětem

Dětský koutek plný her a soutěží, kolotoče, jarmark plný nádherných lidových hraček a tradičních pamlsků, vystoupení dětských folklórních souborů a dětské dechovky a také projížďky vyhlídkovým vláčkem městem nebo na ponících – to vše je připraveno pro děti v rámci bohatého programu letošního Velkopavlovického vinobraníslavností pro celou rodinu, pro všechny generace, nejmenšími ratolestmi počínaje. Především sobotní dopoledne je určeno právě, avšak nejen, dětem!

V sobotu se budou brány Velkopavlovického vinobraní otevírat již v devět hodin ráno. Hodinu na to, tedy v 10.00 hod., vystoupí na place za sokolovnou folklórní soubor Palavěnka z Mikulova a taneční soubor při ZUŠ ve Velkých Pavlovicích. Od 11.00 hod. bude následovat koncert dětské dechové hudby taktéž při místní ZUŠ pod taktovkou MgA. Zbyňka Bílka.

Pro ty, kteří až tak lidové muzice a tanci nehoví, bude od 10.00 až do 11.30 hod. připraven Dětský koutek, a to v parčíku za sýpkou. SVČ při ZŠ zde připravilo pro děti spousty soutěží a zajímavých úkolů, které zaručeně zaženou nudu a vykouzlí na tvářičkách dětí krásné úsměvy.

K tomu všemu budou po celý den „točit“ kolotoče a jiné pouťové atrakce, nejmenší děti se budou moci povozit na ponících a spolu s rodiči se projet vyhlídkovým silničním vláčkem a to hned po třech trasách – jako každoročně k rozhledně Slunečná, premiérově pak k pestrobarevným tančícím sklepům v uličce Pod Starou horou a nebo k nově otevřenému letišti směrem na Trkmanec.

A pokud toho ještě nebudou mít vaše děti dost, mohou se společně s vámi zajít podívat do Ekocentra Trkmanka a tajuplných podzemních prostor Vinných sklepů Františka Lotrinského, kde se budou konat v rámci slavnostního otevření Dny otevřených dveří.

Již nyní vás srdečně zveme a těšíme se na vás!

 

Foto © Karolína Bártová

 

VELKOPAVLOVICKÉ VINOBRANÍ 2012 - pro kompletní program klikněte ZDE

 

 

29-08-2012-BK