Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VELKOPAVLOVICKÉ VINOBRANÍ 2011 - Váš program pro první zářijový víkend

 

Velkopavlovické vinobraní letos staví na místním folklóru a tradici…

 

Domácí hosté i návštěvníci každoročně oceňují především příjemný a domácký charakter jedné z největších velkopavlovických událostí. I letošní pestrý program připravený pro slavnost Vinobraní nabízí příležitost dobré nálady a příjemně prožitých zážitků pro účastníky všech věkových kategorií.

Hlavní organizátoři -  Město Velké Pavlovice a umělecká agentura Solis Art tentokráte vsadily především na místní folklór a tradici v podání lidových souborů, těch domácích, z blízkého okolí, či ze vzdálenějších regionů. Příležitost je dána širokému spektru účinkujících, mezi vystupujícími se představí skutečně všichni, od nejmenších dětí počínaje, přes velkopavlovickou krojovanou chasu, mladé lidi tančící ve folklórních souborech, po střední i starší generaci, zastoupenou třeba v mužáckých souborech. 

Bohatý program začne v pátek vpodvečer mužáckým zpíváním, bude pokračovat v sobotu dopoledne skvělými koncerty především pro rodiny s dětmi a odpoledne potěšíme všechny milovníky dechovky, folklóru, folku i populární hudby. Cílem je představit město Velké Pavlovice i celý region jako místo s hlubokými kulturními tradicemi, které je domovem dobrých a pohostinných lidí, jako místo, které má svou kultivovanou duši. K tomu patří pochopitelně také špičková vína a jejich degustace.

Organizátoři Vás všechny srdečně a upřímně zvou: "Přijďte se podívat i Vy, zavítejte na letošní Velkopavlovické vinobraní, které se uskuteční  ve dnech  2. a 3. září 2011".

 

Celý program VELKOPAVLOVICKÉHO VINOBRANÍ najdete na našem webu ve složce Kaledář akcí,
-
otevření podrobného programu po kliknutí ZDE.

 

12-08-2011 RD