Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovické vinobraní 2009 začíná přesně za 225 dnů, na největší trháky se můžete těšit již dnes!

Slavnosti zářijového Velkopavlovického vinobraní se stávají rok od roku stále vyhledávanější a oblíbenější akcí. Objednávky ubytování již rok předem právě k příležitosti této akce nejsou žádnou výjimkou – naopak! Mnozí z pravidelných a především spokojených návštěvníků se v zápětí po ukončení jednoho ročníku dotazují na program a hlavní protagonisty ročníku následujícího.

Právě pro ně a také za účelem ukojení jejich zvědavosti je určena tato první pozvánka na Velkopavlovické vinobraní roku 2009.

Slavnosti se uskuteční v pátek a sobotu 4. až 5. září 2009. Těšit se můžete na návrat proslulé moravské cimbálové muziky HRADIŠŤAN s Jiřím Pavlicou, na vystoupení pražské hudební skupiny hrající české, moravské a slovenské lidové písně ČECHOMOR a nebo na hosty ze sousedního Slovenska – prešovskou skupinu HRDZA, jež má na svém repertoáru písně s kořeny slovenského folklóru přetvořené do moderního folku, rocku, popu plus rytmické world music. 

Sledujte webové stránky Velkopavlovického vinobraní a města Velké Pavlovice – budeme vás zde průběžně informovat o připravovaném programu včetně všech novinek a podrobností.

 

Těšíme se s Vámi nashledanou na Velkopavlovickém vinobraní 2009!

 

21-01-2009