Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovické gymnázium se prezentovalo na hodonínském veletrhu vzdělávání

Ve dnech 4. a 5. října 2017 se Gymnázium Velké Pavlovice zúčastnilo veletrhu vzdělávání v Hodoníně. První den reprezentovala naši školu studentka septimy Alexandra Damborská a student 3.A Jakub Levák, následující den pak studentka septimy Tereza Osičková a student 3.A Karel Kosík, za podpory výchovného poradce PaedDr. Stanislava Kameníka. 

Pro informační letáčky si k nám přišla spousta studentů z různých oblastí hodonínského i břeclavského okresu. Program byl velice pestrý. Střední školy zde předváděly, co vše se mohou žáci na jejich školách naučit. Konala se zde módní přehlídka či pěvecká vystoupení. Přesto zájem o studium na gymnáziu, tudíž o řádnou přípravu na vysokou školu, je stále velký. Mezi žáky, kteří na veletrh zavítali, převažoval zájem o čtyřletý studijní obor.

Přínosem pro naše studenty byla především cenná zkušenost, jak si během dvou dnů v praxi mohou vyzkoušet svoje komunikační dovednosti, schopnost diskutovat, argumentovat a odpovídat na případné dotazy. Jsem přesvědčen, že svým vystupováním a aktivním přístupem studenti přispěli nejen k dobré reprezentaci své školy, ale i města Velkých Pavlovice.

188749

Text: PaedDr. Stanislav Kameník, výchovný poradce Gymnázia Velké Pavlovice / Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice / 10.10.2017