Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovické gymnázium na veletrzích středních škol

Ve dnech 19. a 20. října 2010 se v Břeclavi uskutečnil další ročník „Veletrhu vzdělávací nabídky středních škol“, na kterém se prezentovalo i naše gymnázium. V první den veletrhu školu zastupovaly studentky Barbora Tulisová a Kristýna Suchomelová (2.A) od vedením Ing. Šmídové. Následující den se veletrhu účastnily studentky Monika Jelínková a Marika Kobzová (Kvinta) a Mgr. Horáček.

Veletrhu středních škol v Hodoníně jsme se zúčastnili v minulém týdnu (13. a 14. října 2010). Školu zastupovali společně s PaedDr.. Kameníkem studentky Jana Kopecká a Gabriela Cahlíková (3.A). Následující den jeli do Hodonína Petra Grmolcová a Kateřina Dvořáková (3.A) spolu s PhDr. Rubášem.

Žákům končícím povinnou školní docházku a jejich rodičům podávaly velkopavlovické studentky informace o učebních plánech a možnostech studia, o mimoškolních a projektových aktivitách na naší škole, stejně tak i informace o Velkých Pavlovicích. Svým pěkným vystupováním a aktivním přístupem přispěly nejen k reprezentaci školy, ale i našeho města.

Dr. Kropáč Vlastimil, ředitel gymnázia Velké Pavlovice

 

Fotogalerii z Veletrhu vzdělávací nabídky středních škol v Břeclavi
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

20-10-2010-BK