Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovické duo SÁRA a LUKÁŠ si vytančilo ZLATO na světovém šampionátu

Taneční skupina N.C.O.D. vyrazila v úterý 19. května 2015 bojovat na světový šampionátWorld dance masters" do Chorvatské Poreči.

Na předešlém benefičním projektu, který nesl název „My vám ty medaile přivezeme“ slíbili, že se budou celým svým tanečním srdcem snažit, aby nám ty medaile přivezli a svůj slib také splnili.

Nejvyšší zlatý stupínek vítězů vybojovaly duo Sára Forejtová a Lukáš Klementa se skladbou Hit it a také dospělá skupina se skladbou A little big mix.

Bronz přivezly děti se skladbou All-in a jak název říká, daly do toho opravdu všechno. S choreografíí Work it se umístily na 4.místě.

Junioři, kteří spolu tancují teprve rok, získali za své choreografie dvě čtvrtá místa, což je za tak krátkou dobu co jsou spolu a při tak velké konkurenci, velký úspěch.

Neskutečný zážitek z vyhlášení měli všichni a své vítězství, při kterém hráli píseň "We are the Champions" obrečeli jak děti, tak i dospělí.

Byl to nádherný pocit stát tam společně mezi všemi tanečníky ze všech koutů světa a vidět, že v tanci konkurence neznamená bojovat, ale navzájem se podporovat a sdílet tu neskutečnou radost, kterou přináší nejen vítězství, ale tanec sám o sobě“, dodala Ing. Lenka Žůrková.


Děkujeme všem sponzorům, mezi nimiž je i město Velké Pavlovice, že umožnili dětem z Velkých Pavlovic splnit si sen a zúčastnit se této taneční soutěže a načerpat mnoho zážitků, zkušeností a motivace do další taneční sezóny.

Samozřejmě musím poděkovat dětem, že svými vynikajícími výkony v této prestižní soutěži reprezentovaly nejen Velké Pavlovice, ale hlavně Českou republiku.

Libor Klementa


 

Fotogalerii z World Dance Masters 2015
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Archiv N.C.O.D.

 


01-06-2015 PV