Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovická základka žije FOTBALEM

Mladí fotbalisté, navštěvující první stupeň Základní školy ve Velkých Pavlovicích, triumfálně zabodovali v soutěži s názvem McDonald’s Cup 2010/2011. První velký úspěch zaznamenali v okrskovém kole, které bylo sehráno dne 5. května 2011 v Hustopečích. Do tohoto klání nastoupily dva týmy – skupina A (mladší žáci navštěvující druhou a třetí třídu) a skupina B (starší žáci navštěvující čtvrtou a pátou třídu).

V hustopečském okrskovém kole vyhráli skupinu A velkopavlovičtí reprezentanti, čímž přímo postoupili do okresního kola soutěže. Skupina B obsadila úžasné druhé místo, avšak bohužel, ani tak dobrý výsledek na okresní kolo nestačil.

Další úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Okresní kolo v Břeclavi bylo sehráno dne 9. května 2011 a k naší nekonečné radosti opět vyhráli velkopavlovičtí sportovci – mladší žáci týmu A získali zlato a tak si v této skupině opět vybojovali čistý postup, tentokrát do kola krajského. To se uskuteční 25. května 2011 v Brně.

Nutno podotknout, že všichni mladí fotbalisté obdrželi medaile, diplomy a také nádherný pohár, který jim udělal ohromnou radost.

 

Našim skvělým reprezentantům budeme držet pěsti, aby měli i na kraji spoustu štěstí!

 

10-05-2011 BK