Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovická Trkmanka podpoří zájem o folklor

Napsali o nás * Břeclavský deník, 30.8.2016 - Podporovat a udržovat tradice se rozhodli ve Velkých Pavlovicích. A to u těch nejmenších. Od září ve zdejším Ekocentru Trkmanka začne folklorní kroužek pro děti.

Cílem bude učit malé předškoláky jednoduchým tancům, říkadlům a lidovým písním. „Dále budou hrát kolektivní taneční hry. Hravou formou jim vštípíme základy rytmu, taneční prvky a orientaci v prostoru. Chceme podpořit zájem o folklor a také doplnit nabídku trávení volného času,“ uvedla ředitelka Trkmanky Zita Dvořáková.

Kroužek je určený pro nejmenší ve věku od tří do šesti až sedmi let. První nezávazná zkouška se uskuteční v ekocentru ve čtvrtek 8. září 2016 ve čtyři hodiny odpoledne.

Na zkoušku mohou účastníci vyrazit v pohodlném oblečení a s přezůvkami. Další informace se rodiče dozví až přímo na místě. „Dětem to v krojích sluší, dopřejme jim prostřednictvím nového kroužku se o hodech v krojích nejen procházet, ale také si v nich zatančit stejně jako dospělí stárci,“ nechala se slyšet Dvořáková.

 

Zdroj: Břeclavský deník * http://breclavsky.denik.cz/


 

Folklórní krúžek pro nejmenší

Ekocentrum Trkmanka Velké Pavlovice

 

Folklórní krúžek je určen dětem od tří/čtyř do šesti/sedmi let (dle samostatnosti dítěte).

První nezávazná zkouška proběhne
ve čtvrtek 8. září 2016 v 16 hodin v sále Ekocentra Trkmanka.

Na zkoušku děti přiveďte v pohodlném oblečení a s přezuvkami (cvičkami).

Další informace budou poskytnuty na nezávazné zkoušce.

 

 

 


30-08-2016-BK